Atrakcje

REWA

Zatoka Rewska to jeden z najlepszych oraz najbezpieczniejszych do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu akwenów polskiego wybrzeża. Ukształtowanie malej zatoczki w Rewie sprzyja poczuciu bezpieczeństwa pływających tam deskarzy. Każda osoba może dotrzeć do pobliskiego brzegu przy niemalże każdym kierunku wiatru.
Dzięki temu, ze cypel jest wąski i płaski, nie zakłóca wiatru, a jednocześnie zatrzymuje fale. Łagodnie opadające piaszczyste dno pozbawione jest mielizn oraz innych niebezpiecznych przeszkód a akwen jest uważany za jeden z bardziej wietrznych rejonów Zatoki Puckiej.
Rewa to niezwykłe miejsce w naszym kraju. W jakim innym, można sobie spacerować po morskiej otchłani ? Nikt o zdrowych myślach nie przypuszczał, że możliwe jest chodzenie po głębokiej wodzie. Dzięki pobytowi w Rewie łamie się stereotypy. Można dotknąć ręką zatopionego okrętu podwodnego, który spoczywa na dnie morza. Niemożliwe ? W czasie dorocznego „Marszu Śledzia”, to jest możliwe. Latem, wędrują dziesiątki osób przecinając Zatokę Gdańską na 10 kilometrowym odcinku między Kuźnicą, a Rewą.

GDYNIA

„Miasto z morza”

Zapewni pełen wachlarz atrakcji dla ciała i duszy w każdym wieku.

 

BOISKA HALA SPORTOWA W MOSTACH

Grupom zorganizowanym, które chcą wypoczywać aktywnie, zapewniamy dostęp do hali sportowej oraz boisk trawiastych ,niezbędny sprzęt. Obiekty znajduje się 2km od Hotelu .

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Jesteś miłośnikiem jednośladu? Nie musisz przywozić rowerów ze sobą. Na miejscu mamy wypożyczalnię, a w okolicy piękne trasy min. do Helu ,które szczerze polecamy.

PÓŁWYSEP HELSKI

To jedno z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych miejsc na polskim wybrzeżu. Znajduje się tylko 20km od Rewy.

REJS STATKIEM Z REWY

Rewa dzięki swojemu położeniu nad Zatoką Gdańską oferuje rejsy statkiem na trasie Rewa -Jastarnia i Jastarnia-Rewa.

REJS MOTORÓWKĄ

Wiatr we włosach, zastrzyk adrenaliny i poczucie wolności.

Możesz sobie pozwolić na niezapomniane wrażenia podczas rejsu motorówką, którą wynajmiesz w Rewie.

JACHT CLUB REWA

Pełne zaplecze z infrastrukturą, instruktorami żeglarstwa ,wypożyczalnią sprzętu 250m od Hotelu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami. Chętnie poinformujemy Cię o atrakcjach w okolicy, dostępnych udogodnieniach oraz atrakcyjnych stawkach dla grup zorganizowanych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI